• Rożki Herbaciane

Herbata w rożku to świetny pomysł na drobny, niezobowiązujący upominek. Nasi klienci często sięgają po nie podczas przygotowań do wesela, chrzcin lub innych dużych imprez. Nic nie powie „dziękuję” tak wyraźnie i szczerze, jak rożek herbaciany wypełniony intensywnymi, egzotycznymi aromatami. W Bingoo możemy przygotować dla Ciebie wyjątkowe upominki, dzięki którym goście zapamiętają Twoją imprezę na długo.

Rożki herbaciane - na ślub, urodziny i nie tylko

Nasze rożki herbaciane są pakowane w wysokiej jakości folię celulozową. Otrzymany z niej stożek napełniamy świeżymi, aromatycznymi liśćmi. Kompozycję wieńczy ozdobna, aksamitna wstążka. Każdy rożek herbaciany Bingoo posiada również etykietę z nazwą odmiany, jej składem oraz instrukcjami odnośnie parzenia.

Dostępne u nas odmiany zadowolą każdego - czy to tego doświadczonego miłośnika herbaty, czy osobę, która sięga po nią od święta. Rożek herbaciany z odmianą czarną i cukrowymi serduszkami to świetny pomysł na to, aby podziękować gościom za przybycie na wesele. Do koszyków prezentowych dla pracowników polecamy gatunki owocowe. Herbata zielona w rożku z dodatkiem liofilizowanych owoców to świetny sposób na dobre rozpoczęcie dnia.

Rożki herbaciane Bingoo to prosty, tani, a przy tym estetycznie zapakowany prezent dla bliskiej osoby. Bez większego problemu wsuniesz go do torebki prezentowej, a podarowany z bukietem kwiatów na pewno zrobi duże wrażenie. A może to sobie robisz prezent? To nieistotne - każdy rożek herbaciany Bingoo to 50g świeżych, aromatycznych liści, z których przygotujesz intensywny, aromatyczny napar.