• Zestaw prezentowy

Szukasz idealnego prezentu dla osoby, która jest Ci szczególnie bliska i nie wiesz, na co się zdecydować? W naszym sklepie znajdziesz rozwiązanie swojego problemu. Herbaty to świetny pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku. Wraz ze starannie zapakowanymi liśćmi wręczasz ważnej dla siebie osobie recepturę na dłuższe, zdrowsze i spokojniejsze życie. Zestaw prezentowy z różnymi gatunkami i smakami herbat ucieszy zarówno bardziej doświadczonych miłośników tego naparu, jak i tych, którzy sięgają po niego od święta.

Bombonierka herbaciana - prezent na każdą okazję

W Bingoo znajdziesz idealny zestaw prezentowy, w którym pierwsze skrzypce gra herbata. Nie musisz nawet martwić się o jego odpowiednią prezencję! Wszystkie nasze zestawy prezentowe są starannie pakowane w estetyczne, złote pudełko i przewiązane uroczymi wstążkami. Na szczególną uwagę zasługuje bombonierka herbaciana, skomponowana przez naszych specjalistów. Znajdziesz w nich tzw. kwitnące herbaty - niepozorne kuleczki, które po wrzuceniu do gorącej wody zamieniają się w zachwycające kompozycje kwiatowe. Każda bombonierka herbaciana Bingoo jest inna. Ponieważ składamy je z rozmaitych odmian, możesz mieć pewność, że w każdym pudełeczku trafisz na coś zupełnie innego.

Zestaw prezentowy dla każdego miłośnika herbaty

W naszej ofercie znajdziesz też zestaw prezentowy składający się z eleganckich, ozdobnych słoiczków. Są w nich odmiany, po które najczęściej sięgają nasi klienci. Starannie zapakowane pudełeczka prezentowe zostały wykonane z wysokiej jakości kartonu. Po umieszczeniu w nich słoiczków całość przewiązujemy ozdobnymi wstążkami. Przezroczyste okienka w zestawie prezentowym Bingoo sprawiają, że opakowania herbat mogą być też uroczą dekoracją pokoju.

A co jeśli osoba, którą chcesz obdarować, ma już imponującą kolekcję herbat? Wówczas polecamy nasze zestawy prezentowe z aromatyzowanymi miodami. Nic tak nie osłodzi herbaty jak łyżeczka naturalnego, polskiego miodu!