• Detaliczna i hurtowa sprzedaż herbat

Pewnego popołudnia, mityczny cesarz Shennong pił czarkę gorącej wody. Delikatny powiew wiatru sprawił, że liść herbaty spadł do naczynia i puścił aromatyczną esencję. Po skosztowaniu, cesarz oczarowany jej aromatycznym smakiem nakazał podawać napar na swoim dworze. Tak właśnie - według Chińczyków - powstała herbata. Teraz ten napój stanowi alternatywę lub uzupełnienie porannej kawy. Herbata to napój rozgrzewający, poprawiający nastrój i pomagający zrelaksować się po stresującym dniu. W naszej hurtowni posiadamy różne odmiany i gatunki, które zabiorą smakoszy tego naparu w podróż po świecie intensywnych aromatów.

Herbaty świata w hurtowni Bingoo

Napar otrzymany z liści herbaty od wieków uznaje się za wyśmienity suplement diety. Może załagodzić wiele dolegliwości i zapobiegać powstawaniu kolejnych. Herbata z ziołami to naturalne remedium na zbyt wysoki cholesterol i środek wspomagający odchudzanie. Zawarte w niej olejki eteryczne zaspokajają apetyt samą intensywnością aromatów. Herbata zielona natomiast pomaga ukoić skołatane nerwy, co czyni ją smacznym remedium na stres. Często sięgają też po nią osoby, które nie przepadają za cierpkim, mocnym smakiem czarnych liści. Herbata z pokrzywą może z kolei zastąpić wszystkie specyfiki na piękne włosy i paznokcie. Jej regularne picie może usprawnić wydalanie toksyn z organizmu. Oczywiście są też osoby, które po herbaty z Chin sięgają przede wszystkim ze względu na ich intensywny, charakterystyczny smak.

Hurtownia herbat Bingoo jest przygotowana, aby spełnić wymagania każdego klienta. W naszej ofercie znajdują się odmiany z całego świata, zachwycające swoimi egzotycznymi aromatami. Hurtowa sprzedaż herbat dedykowana jest przede wszystkim branży HoReCa. Doskonale wiemy, że napar z dobrej jakości liści postawi na nogi każdego - czy to gości hucznej imprezy, czy uczestników długiej wycieczki. Łyk gorącej, aromatycznej herbaty pozwala ukoić nerwy, zrelaksować się i oczyścić myśli. Dlatego staramy się, aby nasi - a przy tym też Wasi - klienci mogli cieszyć się liśćmi najwyższej jakości.

Wyjątkowy smak herbaty od Bingoo

Jesteśmy najtańszą hurtownią herbaty i kawy, oferującą produkty premium. Zależy nam przede wszystkim na tym, aby popularyzować ziarna i liście wysokiej jakości. Oferujemy dobrze znane i doceniane przez smakoszy odmiany herbaty w hurcie i korzystnej cenie. Pamiętaj, że obsługując gości lub klientów, możesz trafić na osoby, które znają się na odmianach tego naparu. Dlatego podczas zaopatrywania cateringu, baru lub room service’u warto zaopatrzyć się w herbaty świata w ilościach hurcie, a nie tylko w te najpopularniejsze. Ich smakosze z całą pewnością to docenią.

W Bingoo zakupisz każdą herbatę hurtowo. Oferujemy odmiany czarne, białe, zielone i czerwone. Znajdziesz też w naszym katalogu herbaty owocowe, które zasmakują również dzieci i młodzieży. Jeżeli chcesz zaproponować swoim gościom coś wyjątkowego, polecamy odmiany kwitnące. Jeżeli poszukujesz idealnej herbaty do swojego obiektu HoReCa, nasza hurtownia ma ją w swojej ofercie.