• Kawa ziarnista - Arabica i Robusta

Kawa Arabica jest najpopularniejszą odmianą tego wyjątkowego naparu - stanowi aż 70% upraw na całym świecie. Jej wyjątkowy smak doceniają zarówno wyrafinowani kawosze, jak i przygodni degustatorzy - jest delikatny, czasami nawet przełamany słodyczą. Arabica to kawa, od której warto zacząć, gdy wcześniej piło się tylko i wyłącznie herbatę. Zawiera niewiele kofeiny, nie jest przesadnie gorzka, a dodatkowo łatwo znajdziesz ją w każdym markecie. Najlepszą kawę Arabica kupisz jednak w naszym sklepie internetowym.

Dlaczego warto spróbować ziarnistej kawy Arabica?

Podczas poszukiwania idealnej kawy Arabica, w sklepie możesz znaleźć wariant mielony. Dla osób, które nie posiadają swojego młynka do ziaren, będzie ona wystarczająco aromatyczna. My jednak polecamy naszą kawę ziarnistą Arabica, którą sprowadzamy z różnych zakątków świata. Gwarantujemy, że po jej spróbowaniu nie wrócisz już do wersji mielonej.

Dlaczego najlepsza kawa Arabica to ta ziarnista? Mieląc ją samemu w domu masz pewność, że nie zawiera ona żadnych wypełniaczy. Do kaw mielonych często dodaje się dodatkowe substancje, dzięki którym smakuje ona intensywniej. Kawa w ziarnach to gwarancja czystego składu i pełni smaku.

Arabica - kawa ziarnista, której każda filiżanka to podróż po świecie

Nasze kawy Arabica pochodzą z różnych zakątków świata. Dla tych, którzy dopiero zaczynają regularnie pić ten napar, przygotowaliśmy odmiany brazylijskie. Arabica Brazylia Santos to kawa ziarnista, która posiada delikatny posmak czekolady i wyśmienicie komponuje się z mlekiem. Doświadczonym kawoszom polecamy odmiany kenijskie. Każdy miłośnik kawy ziarnistej Arabica powinien chociaż raz spróbować Kenia AA - jej charakterystyczny, wytrawny smak z winną nutą daje energię na cały dzień. Ci, którzy od swojej porannej filiżanki oczekują czegoś więcej, mogą sięgnąć po odmiany gwatemalskie. Arabica Gwatemala Santa Rosa to wyjątkowa kawa ziarnista, w której wyczuwalna jest kwaskowatość owoców jagód.

Nasz sklep oferuje najlepszą kawę ziarnistą Arabica ze sprawdzonych źródeł. Ziarna pakujemy z wysoką starannością o to, abyś po otwarciu torebki mógł rozkoszować się intensywnym zapachem pól kawowców. Kawa Arabica ze sklepu Bingoo to wysokiej jakości produkt w niskiej, atrakcyjnej cenie.