• Kawy ziarniste

Dla wielu osób wypicie porannego kubka kawy jest codziennym rytuałem. Już sam zapach tego aromatycznego naparu wystarczy, aby zmotywować się do codziennych obowiązków. Sekret jego pobudzających właściwości tkwi w kofeinie - alkaloidzie, który naturalnie stymuluje pracę układu nerwowego. Jego roczne spożycie szacowane jest na 120 000 ton rocznie, czyli ok. 8 miliardów filiżanek naparu dziennie. Są jednak degustatorzy, którzy kawę traktują nie tylko jako naturalny napój energetyzujący.

Kawy ziarniste premium - czym się różnią?

Kawy ziarniste, które można zakupić w naszym sklepie internetowym, to wyroby jakości premium. Codzienni degustatorzy tego naparu mogą nie wiedzieć o tym, że o jego randze decyduje stowarzyszenie Coffee Quality Institute. W jego skład wchodzą profesjonalni kiperzy, nazywani Q-Graderami. Na czym polega ich praca? Na próbowaniu kawy, oczywiście! Q-Graderzy oceniają jednak coś więcej, niż smak naparu. Ich staranne oględziny danego gatunku obejmują też stan ziaren. Dobre kawy ziarniste otrzymują rangę premium wtedy, gdy w próbce ocenianej przez Q-Gradera znajduje się mniej, niż 8 defektów na ziarno. Pozyskany z nich napar musi być aromatyczny i - co ciekawe - nie może być gorzki. Kawa świeżo palona dobrej jakości nie smakuje ani trochę jak ta, którą znamy z marketów. Jej smak może być delikatnie orzechowy, czekoladowy, a nawet owocowy.

Wyjątkowy smak naszej kawy

Wypicie filiżanki świeżo palonej kawy rangi premium to zupełnie inne doświadczenie smakowe. Ich zawartość kofeiny często jest niższa, niż w przypadku odmian OFF - czyli traktowanych przez Q-Graderów jako odpady, z których zazwyczaj produkuje się kawy mielone. Tutaj chodzi jednak o smak, a nie pobudzenie.

W naszej hurtowni znajdziesz najlepsze kawy ziarniste do ekspresu. Zaopatrując nasze magazyny, sięgamy odmiany Premium, które docenią wszyscy miłośnicy tego niesamowitego naparu. Wiemy doskonale, że dobre kawy ziarniste do ekspresu dodają energii nie sztucznie dodaną kofeiną, a swoim niesamowitym aromatem. Dlatego w naszej hurtowni znajdziesz odmiany, które przybyły do Polski z drugiego końca świata, a przy okazji udało im się zdobyć wysokie odznaczenia od Q-Graderów z Coffe Quality Institute.

Hurtownia kawy Smaki Natury - ziarna najlepszej jakości

Nasze kawy ziarniste do ekspresów ciśnieniowych są nie tylko aromatyczne, ale też tanie. Chcemy w końcu, by każdy nasz klient mógł cieszyć się naparem najwyższej jakości. Sięgnij po delikatne odmiany kawy ziarnistej Arabica, która jest dostępna u nas w atrakcyjnej cenie. Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego i wyrazistego, polecamy gatunki kenijskie. Ich charakterystyczny, winny smak zachwyci każdego Q-Gradera-amatora. Kawy świeżo palone pochodzące z Gwatemali natomiast zaintrygują tych, którzy nigdy wcześniej nie mieli okazji kosztować nut owocowych w tym naparze. Masz ochotę na coś słodkiego? Kawa Serrano dostępna w naszej hurtowni to idealna równowaga między słodyczą a pikanterią. Jest jednocześnie bardzo łagodna i delikatna. Serrano to jedne z najpopularniejszych kaw w naszym sklepie.

Kupujesz kawę hurtowo - dla siebie lub swojego biznesu? Zapoznaj się z naszą bogatą ofertą i zdecyduj się na odmiany premium. Nasza hurtownia kawy ziarnistej gwarantuje dostawę najwyższej jakości ziaren, które można wsypać do ekspresu ciśnieniowego lub młynka ręcznego. Ciesz się wyjątkowym aromatem i smakiem, który doda Ci energii na cały dzień.